Wycieczka do Zakopanego form zaocznych

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Wycieczka do Zakopanego form zaocznych

Grudzień 02, 2018 - 12:05
Opublikowano w:

Andrzejki w Tatrach

Na przełomie listopada i grudnia (29.11-02.12) słuchacze Szkół dla dorosłych wzięli udział w czterodniowej wycieczce do Zakopanego. Pierwszą z atrakcji było zwiedzanie Krakowa i jego zabytków. Niesamowite wrażenie na uczestnikach zrobiła wizyta w Muzeum Narodowym w Sukiennicach. Podczas wyjazdu słuchacze odkrywali również atrakcje regionu, czyli między innymi Zamek w Nidzicy, Krościenko, Szczawnice, Sanktuarium na Krzeptówkach, kościółek w Dębnie i oczywiście sama zimowa stolica Polski- Zakopane. Ośnieżone stoki i słoneczna aura sprzyjały pokonywaniu malowniczych tras Doliny Kościeliskiej, a niesamowita atmosfera sprzyjała integracji i kultywowaniu ANDRZEJKOWYCH TRADYCJI :)

KC