Wykład i warsztaty dla logistyków

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Wykład i warsztaty dla logistyków

Grudzień 06, 2018 - 10:44
Opublikowano w:

W dniu 5.12.2018 r. w naszej szkole gościli przedstawiciele firmy Trans.edu, którzy wygłosili wykład oraz przeprowadzili zajęcia praktyczne dla logistyków.

W spotkaniu wykładowym uczestniczyli uczniowie klasy trzeciej i czwartej technikum logistycznego. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy na temat organizacji transportu oraz odnalezienia się na rynku pracy po zakończonej edukacji w szkole. Wykład był pasjonujący, zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Wykładowcy podjęli kwestie  warunków jakie stawia przed absolwentem pracodawca, co  było szczególnie cenne dla prowadzących przedmioty logistyczne.

W drugiej części, warsztatowej, brała udział klasa trzecia technikum logistycznego. Uczniowie stanęli przed zadaniami praktycznymi wcielając się w role pracowników . Ponadto  zostali  zapoznawani z zasadą działania programu trans.edu, co daje im  w przyszłości  możliwość ubiegania się o certyfikat trans.edu potwierdzający znajomość programu.

AWO