WYNIKI KOŃCOWE XI KONKURSU WIEDZY O KONINIE I REGIONIE „Poznaj lepiej swoją okolicę” - KONIN – 07 czerwca 2019 r.

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

WYNIKI KOŃCOWE XI KONKURSU WIEDZY O KONINIE I REGIONIE „Poznaj lepiej swoją okolicę” - KONIN – 07 czerwca 2019 r.

Czerwiec 09, 2019 - 10:54
Opublikowano w:

W dniu 07 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół CKU w Koninie zorganizowano doroczną imprezę regionalną - XI Wiosenny Konkurs Wiedzy o Koninie i regionie organizowany pod hasłem „Poznaj lepiej swoją okolicę”. Tematem wiodącym konkursu było: „Znani i nieznani Polacy - zasłużeni dla miasta Konina i regionu konińskiego”. W konkursie brali udział uczniowie klas gimnazjalnych i szkół podstawowych Miasta Konina oraz powiatu konińskiego. W tym roku w eliminacjach szkolnych uczestniczyło 110 uczniów z 13 szkół, a do etapu regionalnego zakwalifikowano 23 uczniów z 9 szkół.  W wyniku końcowej rywalizacji  Komisja Konkursowa ustaliła 10 laureatów.  

Więcej na stronie: https://www.zscku.konin.pl/www6/konkurs-wiedzy-o-koninie-i-regionie