XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – wyniki pierwszego etapu

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – wyniki pierwszego etapu

Listopad 01, 2018 - 16:21
Opublikowano w:

Znamy już wyniki etapu szkolnego XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Do grona najlepszych  dołączyli uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Bachorska i Kamil Krawczyk – uczniowie  IV klasy  technikum logistycznego. Mimo iż tegoroczne pytania etapu szkolnego były trudniejsze niż w latach poprzednich, do kolejnego etapu zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali minimum 22 punkty z 50 możliwych z testu pisemnego. Nasi młodzi pasjonaci logistyki będą reprezentować naszą szkołę podczas zawodów II stopnia - okręgowych, które odbędą się 07 grudnia bieżącego roku.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna cieszy się z roku na rok większym uznaniem, o czym świadczy wzrastająca z roku na rok liczba uczestników. W tegorocznym etapie szkolnym Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej wzięło udział 8,3 tysiąca uczniów reprezentujących 314 szkół z całej Polski.

7 grudnia  olimpijczycy zmierzą się z testem wielokrotnego wyboru.

Naszym logistykom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie olimpiady.

AM JG