XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Listopad 08, 2019 - 10:05
Opublikowano w:

Dnia 06.11.2019r. odbyła się już XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej. W eliminacjach szkolnych udział wzięło 12 uczniów z klas technikum ekonomicznego. Hasło przewodnie bieżącej edycji to: „Gospodarka i społeczeństwo w erze czwartej rewolucji przemysłowej”. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, przy współudziale Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach programu edukacji ekonomicznej.

XXXIII Olimpiada objęta została honorowym patronatem Prezesa Narodowego Banku Polskiego profesora doktora habilitowanego- Adama Glapińskiego.

Za uczestników jak zwykle trzymamy kciuki i życzymy kwalifikacji do rozgrywek okręgowych.