Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Czerwiec 25, 2020 - 16:30
Opublikowano w:

Szanowni Państwo,
Nauczyciele i Pracownicy ZS CKU w Koninie,
Uczniowie i Rodzice uczniów,

     

Właśnie kończy się rok szkolny 2019/2020. Dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie nie był to łatwy rok. Rozpoczął się tzw. podwójnym naborem, a zakończył kształceniem na odległość spowodowanym pandemią koronawirusa. Jednak w ciągu całego roku szkolnego, odnotowaliśmy wiele osiągnięć, a nawet spektakularnych sukcesów naszych uczniów. Indywidualne i zespołowe sukcesy odnosili także nauczyciele. Wspólnie z młodzieżą przygotowaliśmy wiele pięknych uroczystości szkolnych. Wszystkie te radosne wydarzenia staraliśmy się zauważyć i odnotować na stronie internetowej oraz facebook`u naszej Szkoły. 

W związku z tym, że nie możemy zakończyć roku szkolonego w tradycyjny sposób pragnę, w imieniu Kierownictwa Szkoły, złożyć serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom administracji i obsługi za działalność i zaangażowanie w ciągu minionego roku szkolnego. Codzienną pracą dajecie wszyscy Państwo świadectwo rozumienia istoty edukacji.

Życzę wszystkim dobrze przeżytych, bezpiecznych wakacji oraz powrotu do tradycyjnego kształcenia wraz z nowym rokiem szkolnym 2020/2021.

 

Krzysztof Pachciarz

Dyrektor
Zespołu Szkół
Centrum Kształcenia Ustawicznego
im. Stefana Batorego w Koninie

ZałącznikRozmiar
PDF icon zakonczenie_roku_szkolnego_2019_2020.pdf108.56 KB