Zawody strzeleckie dla słuchaczy form wieczorowych

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Zawody strzeleckie dla słuchaczy form wieczorowych

Maj 28, 2019 - 19:17
Opublikowano w:

W dniu 27 maja 2019 r. odbyły się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej dla słuchaczy form wieczorowych. Zostały one zorganizowane przy współpracy ze Środowiskowym Hufcem Pracy  15-3 w Koninie. Pierwsze miejsce zajął w nich Sebastian Śrubas z klasy VIII SP, drugi był Konrad Męczyński z klasy VIII SP, natomiast trzecie miejsce przypadło Dawidowi Popiela także z klasy VIII SP. Sędzią zawodów był pan Jacek Marciniak.

Puchary i nagrody dla zwycięzców wręczyli pani wicedyrektor Katarzyna Ciszak oraz wychowawca Środowiskowego Hufca Pracy 15-3 w Koninie – pan Andrzej Błaszkowski. Rywalizacja odbyła się na obiektach Ligi Obrony Kraju w Koninie.

JM