Marzec 2020

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Marzec 11, 2020 - 16:00
Opublikowano w:

Lekarze, specjaliści, eksperci WHO wskazują, że wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce może zagrozić zdrowiu obywateli. Dlatego na podstawie tzw. specustawy Minister Edukacji Narodowej przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Dzień Kobiet na formach zaocznych

Marzec 09, 2020 - 18:49
Opublikowano w:

Z okazji Dnia Kobiet, samorząd słuchaczy naszej szkoły zadbał o to, aby płeć piękna poczuła się wyjątkowo i wiosennie. Panowie przygotowali uroczysty apel będący ukłonem w stronę pięknych pań. Na wstępie uroczystości złożyli wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia. Podkreślili przy tym, że Międzynarodowy Dzień Kobiet jest co prawda w kalendarzu raz w roku, ale o szacunku wobec kobiet należy pamiętać codziennie, a nie tylko tego jednego dnia.

Dzień Kobiet

Marzec 09, 2020 - 17:35
Opublikowano w:
Dnia 9 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet.
Z tej okazji Teatr Milenium wraz z zespołem muzycznym dla wszystkich Pań przygotował krótką część artystyczną.
Oczywiście o Paniach mówili Panowie, dlatego pokazali portret pięknej płci z przymrużeniem oka. Wszystkie jednak wypowiedziane i wyśpiewane słowa złożyły się na podziękowania dla Pań za ich trud bycia kobietą.
Pod koniec występu dołączył także Samorząd Uczniowski, który również złożył wszystkim Paniom życzeniaoraz przygotował konkurs na MISS PIĘKNOŚĆI.

Klasa 3 P w Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ w Koninie

Marzec 09, 2020 - 08:47
Opublikowano w:
W dniu 28 lutego 2020r. klasa 3 P odwiedziła podopiecznych Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ w Koninie.
Uczniowie mogli zobaczyć jak w „ mieszkaniach treningowych „ mieszczących się przy ul. 3 Maja znajdujący się pensjonariusze przygotowują się do samodzielnego życia.

Strony