Kwiecień 2020

KOMUNIKAT | 24.04.2020 | Zdalne nauczanie

Kwiecień 24, 2020 - 15:35
Opublikowano w:

Drodzy Uczniowie,
Szanowni Rodzice

W związku z epidemią koronawirusa, po raz kolejny został wydłużony termin prowadzenia nauczanie na odległość  - tym razem do 24 maja 2020 r. W związku z powyższym w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie zdalne nauczanie będzie prowadzone na dotychczasowych zasadach.

SŁOWO ZAMIAST ABSOLUTORIUM

Kwiecień 24, 2020 - 15:30
Opublikowano w:

Kochani Absolwenci,

tak już w życiu jest, że wszystko co ma swój początek, ma też swój koniec. I tak jest z Waszą edukacją w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie. Dyrekcja i nauczyciele doskonale pamiętają dzień, w którym po raz pierwszy przekroczyliście próg naszej Szkoły. I nadszedł moment, w którym musimy się z Wami rozstać. Dlatego w imieniu Grona Pedagogicznego oraz pracowników niepedagogicznych ZS CKU serdecznie Wam dziękuję za to, że kiedyś wybraliście Szkołę nad Wartą, by zdobyć w niej wykształcenie średnie.

Światowy Dzień Ziemi

Kwiecień 22, 2020 - 21:15
Opublikowano w:

22.04.2020 obchodzimy Światowy Dzień Ziemi.

Nasza przyroda jest niezastąpiona. Szczególnie w tych trudnych chwilach daje nam mnóstwo radości.

ZSCKU w Koninie wspiera działania na rzecz ochrony przyrody. Zachęcamy, aby zamiast foliówek korzystać z toreb wielokrotnego użytku. W wolnych chwilach szyjemy torby z materiału i nie tylko….

Przygotowała
Katarzyna Graczyk