a

Do grona uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie dołączyłam 4 września 2017r. Po trzech latach edukacji mogę stwierdzić, że wybór tej szkoły był najlepszą decyzją, jaką podjęłam w tak młodym wieku. Oprócz zdobycia wiedzy oraz wykształcenia otrzymałam ze strony grona pedagogicznego duże wsparcie, zrozumienie i pomoc w realizacji własnych celów. To właśnie dzięki wysokiemu poziomowi edukacji oraz wspomnianemu wsparciu i pomocy ze strony nauczycieli i dyrekcji udało mi się w 2019 r. uzyskać świadectwo z czerwonym paskiem, stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz wyróżnienie za zdobycie wielu nagród i wysokiej średniej. 24 kwietnia 2020r. ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie- klasę o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne.

Jako absolwentka zdecydowanie mile wspominam okres spędzony w szkole i mogę stwierdzić, że każdy znajdzie tutaj kierunek dla siebie oraz uzyska duże wsparcie, zrozumienie i pomoc przy realizacji własnych celów edukacyjnych, sportowych, muzycznych i innych. W CKU panuje bardzo przyjazna dla każdego atmosfera.

Aktualnie wybieram się na studia, na kierunek filologia polska. Na taki wybór wpłynęły interesujące zajęcia z języka polskiego. Od zawsze interesowała mnie polonistyka, lecz dopiero w CKU zrozumiałam, że jest to moja pasja. To właśnie dzięki nauczycielom i szkole odkryłam w sobie pasje, zainteresowania oraz to, co chciałabym robić w życiu.