a

Nazywam się Albert Jesiołkiewicz i jestem absolwentem klasy licealnej o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne. Chciałem podzielić się swoją drogą edukacji w ZS CKU. Gdy wybierałem tę szkołę, miałem zamiar przygotować się w niej do pracy w służbach mundurowych oraz chciałem sprawdzić, czy mam predyspozycje do tego typu pracy. Specjalistyczne obozy dla klas mundurowych, lekcje takie jak elementy prawa, wiedza o policji, musztra, elementy samoobrony i pływania pozwoliły na zweryfikowanie przydatności do służb mundurowych. To wszystko pokazało mi, że chciałbym kontynuować obraną drogę. Zamierzam podjąć studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, a następnie postarać się o pracę w policji.

Teraz kilka  słów o nauczycielach: na lekcjach w szkole nad Wartą nie było nudy, tematy były dogłębnie i interesująco omawiane. Nauczycielom nie brakowało poczucia humoru oraz chęci zrozumienia uczniów. Myślę, że świetny kontakt z młodzieżą przekłada się na  osiągane przez uczniów wyniki. Lokalizacja szkoły również bardzo pozytywnie wpływa na postrzeganie jej przez uczniów.

Już jako absolwent szkoły średniej miło wspominam swoją edukację w ZS CKU w Koninie– chętnie przeżyłbym od nowa te 3 lata nauki!

Zachęcam do podjęcia edukacji właśnie w tej placówce!